E-learning w ofercie szkoleń firmy 4Learning

E-learning w ofercie szkoleń firmy 4Learning

Dlaczego właśnie e-learning firmy 4Learning?

Zdobywanie wiedzy drogą elektroniczną może być doskonałym uzupełnieniem stacjonarnych szkoleń. Można w ten sposób przygotować się do warsztatu, można również skorzystać z elektronicznej formy utrwalenia wiadomości po szkoleniu. Niektóre treści, np. wiedza produktowa, procedury, polityki firmowe mogą być przygotowane wyłącznie w formie e-kursów, co zaoszczędzi czas i koszt  dojazdu na szkolenie. Jednocześnie zapewni możliwość skorzystania z kursu o dowolnej porze (w ramach wyznaczonego czasu) w zaciszu własnego domu. E-learning w wydaniu 4Learning to coś znacznie więcej niż statyczny i nudny kurs komputerowy. To nowoczesne, interaktywne i ciekawe kursy, oparte na rzetelnie przygotowanych scenariuszach, dopasowane do potrzeb i standardów obowiązujących w firmie Klienta. Kursy zawierają interaktywne elementy, takie jak quizy, testy, słowniczki, które przyciągną uwagę uczestnika i skłonią go do aktywnego udziału.

 

Przykładowe kursy:
Poniżej kilka przykładowych kursów:

1.

2.

3.

Zapraszam Bogna Sadowska
Zespół 4Learning  Kontakt

Szkolenia stacjonarne 4Learning

Szkolenia stacjonarne 4Learning

„Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”

Konfucjusz

Człowiek uczy się najszybciej i najwięcej przez praktykę. Dlatego prowadzę szkolenia metodą warsztatową. Angażuję uczestników w różnego rodzaju ćwiczenia i zadania w czasie szkoleń aby uzyskać maksymalną możliwą efektywność. Stosuję w czasie warsztatów różnorodne metody, takie jak: gry, symulacje, odgrywanie ról, praca z kamerą, dyskusja moderowana. Kiedy jest potrzeba przekazania dużej ilości teorii, prowadzę mini-wykłady przeplatane ćwiczeniami nawiązującymi do treści. Dbam o udzielanie na bieżąco konstruktywnej informacji zwrotnej. Dzięki aktywnej formie warsztatów uczestnicy rozwijają swoje kompetencje zarówno na poziomie wiedzy i  umiejętności jak i postawy.

Miejscem warsztatów może być zarówno siedziba Państwa firmy, jak i dowolna lokalizacja pozwalająca na przeprowadzenie szkolenia (centra konferencyjno-szkoleniowe, sale konferencyjne

Programy szkoleniowe:

• Warsztat Efektywności Osobistej INSIGHTS DISCOVERY™ (akredytowany konsultant)
• Warsztat Discovery Full Circle (akredytowany konsultant)
• Sztuka wystąpień publicznych
• Zarządzanie sobą w czasie
• Efektywna komunikacja interpersonalna
• Typologia klientów
• Etapy rozmowy handlowej
• Techniki pokonywania obiekcji klienta
• Asertywność w trudnych sytuacjach handlowych
• Asertywność w pracy sprzedawcy
• Obsługa klienta przez telefon

Zapraszam Bogna Sadowska
Zespół 4Learning  Kontakt

Bogna Sadowska trener 4Learning

sesja_017Kim jestem? Jestem trenerem. Jestem akredytowanym konsultantem  INSIGHTS® Discovery oraz Full Circle. Jestem biologiem. Jestem amatorem fotografii. Jestem kobietą. Jestem żoną. Jestem matką. Codziennie łączę te role w dynamicznym procesie zwanym życiem… Codziennie dopisuję nowe role, których tu nie będę wymieniać, ponieważ nie wystarczy na nie miejsca… Miejsce w którym szukasz o mnie informacji uzasadnia opowiedzenie więcej o roli trenera. Utkwiło mi w pamięci bardzo mądre zdanie: „Uczyń ze swego hobby swoje źródło utrzymania, a nie przepracujesz już w życiu ani jednego dnia.”  Moją pasją życiową jest pomaganie innym ludziom odnaleźć ich ścieżkę rozwoju. Zadać im właściwe pytania we właściwym momencie, dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w czasie warsztatów. Obserwowanie rozwoju uczestników szkolenia i ich radość ze zdobywania nowych, przydatnych umiejętności jest dla mnie ogromną siłą napędową.  Do każdego warsztatu przygotowuję się bardzo starannie, na podstawie odkrytych potrzeb i wymagań organizacji dostosowuję treść i ćwiczenia po to aby uzyskać największą możliwą efektywność. Zdecydowanie przedkładam pracę warsztatową, praktyczną nad teoretycznymi wykładami. Od pewnego czasu zafascynowana jestem również elektronicznymi kanałami wiedzy. Tworzę kursy e-learningowe, zarówno z umiejętności dotyczących komunikacji, zarządzania sobą w czasie, zarządzania stresem, jak i dotyczące wiedzy produktowej czy procedur. Kursy on-line (na szczęście!) nigdy nie zastąpią szkoleń stacjonarnych, stanowią doskonałe ich uzupełnienie. Przygotowywałam kursy które były wstępem do stacjonarnego szkolenia, takie które były podsumowaniem wiedzy po warsztacie, jak i zupełnie niezależne e-kursy dotyczące produktów czy też procedur.

Tutaj znajdziesz moją historię zawodową: http://pl.linkedin.com/pub/bogna-sadowska/26/142/6ab

Zapraszam
Bogna Sadowska
Kontakt: www.4learning.com.pl/kontakt